Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz Opiekuna SU

Napisane przez  Opublikowano w: Wydarzenia

28-29-30 października 2020r. w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekuna.

Kandydaci zobowiązani zostali do przedstawienia swojego programu wyborczego na plakatach, które zostały zawieszone w wyznaczonym miejscu szkoły. Uczniowie mogli tym samym zapoznać się z sylwetkami wszystkich kandydatów i z pełną świadomością oddać swój głos.

Nad przygotowaniem szkolnych wyborów, przebiegiem oraz podliczaniem głosów czuwała grupa uczniów powołana przez koordynatora p. Jolantę Łukaszewską w składzie: Kinga Herchel, Jagoda i Marcelina Szymkowiak, Zuzanna Przywecka, Agata Wójcik oraz Oskar Szumiński.

Spośród 6 kandydatów najwyższym mandatem zaufania uczniowie obdarzyli Mateusza Świderskiego, Julię Jankowiak, Zuzannę Skotarczyk oraz Matyldę Śliczner i to oni utworzą Zarząd SU w naszej szkole.

Równocześnie z wyborami do Zarządu SU przeprowadzone zostało referendum na opiekuna. Uczniowie w pełni zaakceptowali p. Romualda Jezierskiego do pełnienia tej funkcji.

Zarówno Zarządowi SU jak i Opiekunowi składamy gratulacje!

Jolanta Łukaszewska