Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Opłaty

Opublikowano w: Przedszkole

OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W  ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM  rok szkolny 2020/21
Opłata za przedszkole składa się z dwóch części:
– opłaty stałej zależnej od ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu ( zgodnie z odczytem systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu )
– opłaty za żywienie dziecka – 9,90 zł dzienna stawka ( catering)
Płatność za Przedszkole należy regulować do 15-ego każdego miesiąca.
Należność należy wpłacać na indywidualny numer konta dziecka przekazany przez intendentkę szkoły.
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, numer ewidencyjny dziecka, kwotę za usługę, kwotę za wyżywienie oraz za jaki miesiąc wpłata.
Termin płatności oznacza dzień wpływu należności. Prosimy o zachowanie terminów płatności, a szczególnie w miesiącu grudniu z powodu zakończenia roku budżetowego oraz wpłacanie na konto szkoły kwot dokładnie o tej samej wartości jaką otrzymujecie Państwo na kartkach informujących o opłacie za przedszkole od intendentki szkoły. Nadpłaty lub niedopłaty powodują duże trudności w procedurach księgowania. Za zrozumienie bardzo dziękujemy.

UWAGA  ! 

W przedszkolu  obowiązuje elektroniczny system rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. Rodzice dziecka otrzymają dwie nieodpłatne  karty  ( klipsy) za potwierdzeniem odbioru, które na koniec roku  należy zwrócić. Każde dziecko ma zapewnione 5 godz. darmowego  pobytu  w przedszkolu, pozostałe godziny są płatne 1 zł. za godzinę . Czytnik zaczyna  rejestrować  pobyt dziecka w przedszkolu od momentu odbicia karty ( klipsa). Rodzice  odbijają karty w momencie przyprowadzenia i odbioru dziecka z przedszkola . Pierwsze 5 godzin pobytu w przedszkolu jest bezpłatne po 5 godzinach naliczane są godziny płatne.  Dzieci dojeżdżające autobusem szkolnym będą rejestrowane przez pracownika szkoły. Obiad zamawia przedszkole o godz. 8:30 , do tej godziny należy zgłosić nieobecność dziecka  w celu odliczenia opłaty za posiłek. Jeżeli nieobecność dziecka zgłoszona jest rano to w tym dniu naliczamy opłatę za śniadanie gdyż  ten posiłek był zamówiony i jest dostarczony do przedszkola. Śniadanie nie będzie naliczane tylko wówczas gdy dzień wcześniej będzie zawiadomienie o nieobecności dziecka w przedszkolu.