Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Wybory do Parlamentu Europejskiego z CEO

Napisane przez  Opublikowano w: Wydarzenia

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w programie Młodzi Głosują realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Celem prowadzonej akcji jest wdrażanie młodych ludzi do udziału w życiu obywatelskim kraju. Do programu wraz z nami przystąpiło blisko 500 szkół z całej Polski. Młodzieżowe wybory w naszej szkole odbyły się w piątek 24 maja w bibliotece szkolnej. Uczniowie w czasie przerw mieli możliwość zagłosowania na jedną z zarejestrowanych w naszym okręgu wyborczym partii politycznych. Nad przeprowadzeniem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Kornelia Skuza, Karolina Karlińska, Eliza Rybarczyk i Roksana Matuszewska, która miała też zadanie podliczenia wyników. Frekwencja wyborcza wyniosła 31,5%. Nad realizacją projektu czuwała p. Jolanta Łukaszewska. Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://spbk.pl/images/ceo2019