Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Wizyta uczniów z Niemiec w szkole

Napisał  Opublikowano w: Wydarzenia

W minionym tygodniu gościliśmy w naszej szkole dzieci wraz z opiekunami ze szkoły w Bad Freienwalde w Niemczech. Wymiana, w której brali udział nasi uczniowie, trwa już kilka lat. Dla naszych uczniów to niepowtarzalna okazja, żeby sprawdzić swoje umiejętności językowe, ale również, by poznać kulturę czy zwyczaje Niemców. Podczas wymiany uczniowie poznali technikę origami czy decoupage, brali udział w dniu sportu i dniu talentów, na którym nasi goście zaskoczyli nas, śpiewając piosenkę po polsku. Spędziliśmy wspólnie popołudnie w agroturystyce u Państwa Prządków, gdzie można było jeździć konno. Również pokaz straży pożarnej bardzo podobał się naszym gościom. Wymiana była bardzo ciekawym doświadczeniem dla obu stron. Za rok zobaczymy się znowu, tym razem w Bad Freienwalde.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://spbk.pl/images/niemcy2018