Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Andrzejki

Napisał  Opublikowano w: Wydarzenia

                  Andrzejki online w klasie 2a

Andrzejki - to wieczór zabaw między 29 a 30 listopada, z okazji imienin św. Andrzeja. Jest to również niezwykły dzień dla dzieci i dorosłych, gdyż jest możliwością do świętowania i dobrej zabawy.

Z tej okazji dzieci z klasy 2a spotkały się popołudniową porą, by wspólnie pobawić się i potańczyć. Spotkanie to jednak miało niecodzienny charakter, ponieważ odbyło się...online. Nikomu to jednak w żaden sposób nie przeszkadzało. Dobry humor wszystkim dał się we znaki. Dzieci zorganizowały odpowiedni nastrój - przygotowały święcące lampki i kolorowe czapki. Podczas spotkania miały okazję dowiedzieć się o tradycji związanej z obchodami andrzejek, a także mogły poznać najbardziej popularne zabawy w formie wróżb. Dzięki temu miały okazję dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości lub jakie imię będzie mieć wybranka/wybranek serca :)

Podsumowując - andrzejki online mogą stanowić alternatywę do spotkania z przyjaciółmi na czacie oraz brania udziału w imprezie wirtualnie – udostępniając dźwięk z mikrofonu i obraz z kamerki, doskonalae się przy tym bawiąc lub tańcząc.