Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

konkurs plastyczny

Napisał  Opublikowano w: Konkursy

Miło mi poinformować wszystkich uczniów, pracowników naszej szkoły i rodziców, że dzieci z zerówki brały udział w konkursie plastycznym pt.:

  Każdy z nas wie, jak z Pastusiami o ząbki dbać swe”,

ogłoszonym na stronie internetowej www.akademia-aquafresh.pl .


W konkursie wzięło udział dwadzieścia troje dzieci z zerówki. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Dzieci, których prace zostały wyróżnione otrzymały również  książeczki. Troje dzieci, których prace przyciągnęły wzrok komisji, otrzymało książkę z wierszami współczesnego pisarza Piotra Skwarcza pt.: "Najpiękniejsze wiersze dla dzieci".

     Komisja, postępując zgodnie z regulaminem konkursu wybrała jedną z wielu  prac przedszkolaków, która została przesłana drogą elektroniczną na w.w. stronę internetową. W terminie od 3 grudnia br. godz. 16:30 do 17 grudnia br. do godz. 10:00 na prace zamieszczone na stronie internetowej umieszczonej na domenie www.akademia-aquafresh.pl głosować będą internauci za pośrednictwem przycisku „Oddaj głos”. Możliwe będzie oddanie maksymalnie 1 głosu w ciągu doby. Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail. Zasady głosowania zostały opisane w punkcie IX regulaminu. Treść regulaminu dostępna na stronie internetowej.                                                                                                                    Wyniki Konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej umieszczonej na domenie www.akademia-aquafresh.pl, w zakładce Konkurs dla Przedszkoli w dniu 19 grudnia 2012 r. o godzinie 12.00.

Gorąco zachęcam wszystkich do oddawania codziennie jednego głosu!!!

Jak głosować:

1.     Wejdź na stronę www.akademia-aquafresh.pl

2.     Wybierz zakładkę konkurs dla przedszkoli

3.     Wybierz ikonkę galeria konkursowa

4.     Wpisz nazwę miejscowości – Boruja Kościelna

5.     Oddaj głos

6.     Potwierdź głos klikając link na swojej stronie meilowej.

 

Na wygranych czekają cenne nagrody!