Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Wyniki olimpiady z języka angielskiego

Napisał  Opublikowano w: Konkursy

W grudniu, do naszej szkoły dotarły wyniki ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego, która została przeprowadzona 7 listopada wśród uczniów klas IV-VI. 16 uczniów naszej szkoły wzięło w niej udział. Zadania sprawdzały wiedzę uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, komunikacji, słownictwa i gramatyki. Test stanowił też zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Składał się on z 30 pytań. Szkolnym organizatorem konkursu była pani Anna Bielecka.

Jeden z uczniów naszej szkoły, Daniel z klasy VI, zajął wysokie, 4 miejsce. Oprócz dyplomu laureata, otrzymał również nagrodę rzeczową. Warto docenić też pozostałych uczniów, którzy uplasowali się na miejscach nie przekraczających pierwszej setki. W każdej z kategorii wiekowych wzięło udział około 2000 uczniów z całej Polski.

Danielowi oraz pozostałym uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!