Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Uwaga rodzice!

Napisała  Opublikowano w: Komunikaty

    Szanowni Państwo ze wzgledu na zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u jednego z pracowników w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej oraz ogromnymi problemami kadrowymi Dyrektor Szkoły jest zmuszony na zawieszenie wszystkich zajęć w dwóch oddziałach przedszkolnych. Po uzyskaniu pozytywnej opinii organu prowadzącego oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Tomyślu z dnia 28.10.2020r. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej zawiesza zajęcia dla 2 grup przedszkolnych tj MYSZKI I ŻABKI w dniu 30.10.2020r. Kwarantanna dotyczy tylko dzieci, których rodzice zostali poinformowani telefonicznie przez intendenta szkoły. Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną bardzo proszę rodziców dzieci przedszkolnych o systematyczne sprawdzanie na stronie szkoły informacji dotyczących pracy oddziałów przedszkolnych.

Komunikat
Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Tomyślu
z dnia 28.10.2020 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Tomyślu informuje, że w związku
ze stycznością z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 w dniu 20.10.2020 r.
w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej nakłada
na osoby podane w wykazie przez Dyrektora ww. placówki decyzję o odbyciu obowiązkowej kwarantanny w okresie od dnia 28.10.2020 r. do dnia 30.10.2020 r.
Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu będą kontaktować się z Państwem telefonicznie w najbliższym czasie celem przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego i uzyskaniu niezbędnych danych tzn. Imię i Nazwisko, Numer PESEL, Numer telefonu dla każdej z ww. osób.

Ww. dane osób, które zamieszkują poza terenem działania Państwowego Powiatowego
Inspektora Sanitarnego w Nowym Tomyślu zostaną niezwłocznie przekazane do właściwych terenowo Państwowych Powiatowych Inspektorów Sanitarnych.

Z-ca Państwowego Powiatowego
Inspektora Sanitarnego

mgr Mirosława Łuczak-Bąbelek
specjalista epidemiolog

Czytany 480 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 październik 2020 08:06