Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Zawieszenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych. w szkole i przedszkolu.

Napisane przez  Opublikowano w: Komunikaty

Szanowni Państwo Ministerstwo Edukacji Narodowej zawiesza od 12.03. 2020 r do 25.03.2020r.  zajęcia dydaktyczno -wychowawcze w szkołach i przedszkolach na obszarze całego kraju.

Rodzicu,
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze; (prosimy przysyłać  dzieci tylko w razie ostatecznej konieczności)
W tych dniach placówki tj. ( przedszkole i szkoła) pracują tylko do godziny 14:00
zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Więcej informacji: MEN

Czytany 94 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 marzec 2020 12:22