Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Mistrzynie Powiatu Nowotomyskiego w Imprezach na Orientację w naszej szkole.

Napisane przez  Opublikowano w: Aktualności
W grudniu 2018 roku w Szkole Podstawowej w Chełmnie odbyło się wręczenie nagród za zdobyte miejsca w III Nowotomyskim Maratonie Marszów na Orientację oraz III Olęderskim Maratonie na Orientację. Uczniowie naszej szkoły zarówno w pierwszej jak i drugiej imprezie zajęli wysokie miejsca i są to: Karolina Karlińska, Julia Jezierska, Kornelia Skuza, Natalia Marcinkowska, Błażej Rupa, Jakub Fijałkowski, Dawid Knop, Filip Grajek i Dawid Krym
Bardzo dobre wyniki naszych uczniów podczas wszystkich dotychczasowych Imprez na Orientację spowodowały, że Szkoła znalazła się na I miejscu wśród wszystkich szkół biorących udział we współzawodnictwie za 2018 rok. Uczestnikom gratulujemy wysokich wyników i cennych nagród.
Jolanta Łukaszewska