Wydrukuj tę stronę

BIEG Z MOTYLEM 2017

Napisał  Opublikowano w: Sport

W Niedzielę Palmową dnia 9 kwietnia 2017 roku odbył się „Bieg z motylem” zorganizowany przez Sołtysa i Radę Sołecką w Borui Kościelnej ,Szkołę Podstawową im. M. Konopnickiej i Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Borui Kościelnej, Ludowy Klub Sportowy „Borusja” ,Gminę Nowy Tomyśl. Patronatem imprezę objęli: Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp., Burmistrz Nowego Tomyśla i Starosta Nowotomyski.

Na dystansach od kilkuset metrów do 10 kilometrów zmierzyli się najmłodsi i najstarsi miłośnicy biegania i nordic walkingu.

Na stadionie Borusji rywalizowali zawodnicy w kategoriach Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych.

 

Wyniki biegów  indywidualnych:

Rocznik 2010 dziewczyny Przedszkole:

1 miejsce – Piosik Martyna Boruja Kościelna

2 miejsce – Guzek Magdalena Nowy Tomyśl

3 miejsce – Kaczmarek  Natalia Boruja Kościelna

Rocznik 2010 chłopcy Przedszkole:

1 miejsce – Fleischer Cyprian – Zbąszyń

2 miejsce – Marciniak Bartosz-Rakoniewice

3 miejsce – Kański Jacek – Boruja Kościelna

Rocznik 2009 dziewczynki:

1 miejsce –Przewoźna Maria –Bolewice

2 miejsce – Proniewicz Konstancja – Boruja Kościelna

3 miejsce – Kaczmarek Gaja – Opalenica

Rocznik 2009 chłopcy:

1 miejsce – Marciniak Dawid – Rakoniewice

2 miejsce – Cichy  Jakub- Opalenica

3 miejsce – Telichowski Olaf – Boruja Kościelna

Rocznik 2008 dziewczynki:

1 miejsce – Weber Nadia – Boruja Kościelna

2 miejsce – Jędrzejczak  Julia – Boruja Kościelna

3 miejsce – Słocińska Danuta – Boruja Kościelna

Rocznik 2008 chłopcy:

1 miejsce – Targosz Igor – Opalenica

2 miejsce – Jakubowski Antoni – Opalenica

3 miejsce – Kaźmierowski Adrian- Nowy Tomyśl

Rocznik 2007 dziewczynki:

1 miejsce – Łeszyk Michalina – Nowy Tomyśl

2 miejsce – Paschke Paulina – Bolewice

3 miejsce – Śliczner Matylda – Boruja Kościelna

Rocznik 2007 chłopcy:

1 miejsce – Borowczak Jakub – Opalenica

2 miejsce – Pucicki Mateusz – Boruja Kościelna

3 miejsce – Silski Aleksander – Opalenica

Rocznik 2006 dziewczynki:

1 miejsce – Piechota Daria – Boruja Kościelna

2 miejsce – Patrzała Natalia – Bolewice

3 miejsce Wyrwał Karolina – Bolewice

 Rocznik 2006 chłopcy:

1 miejsce – Cichy Kajetan – Boruja Kościelna

2 miejsce – Piosik Adrian – Boruja Kościelna

3 miejsce – Skrzypczak Robert – Bolewice

Rocznik 2005 dziewczynki:

1 miejsce – Konopska Marta – Opalenica

2 miejsce – Szumińska Oliwia – Boruja Kościelna

3 miejsce – Kostera Agata – Bolewice

Rocznik 2005 chłopcy:

1 miejsce – Targosz Wiktor – Opalenica

2 miejsce – Wolak Mateusz – Boruja Kościelna

3 miejsce – Pilc  Konrad – Bolewice

Rocznik 2004 dziewczynki:

1 miejsce – Zawarta Alicja – Bolewice

2 miejsce – Malicka Wiktoria – Boruja Kościelna

3 miejsce – Miler Oliwia – Boruja Kościelna

Rocznik  2004 chłopcy:

1 miejsce – Zboralski Wiktor – Boruja Kościelna

2 miejsce – Burkowski Jakub – Nowy Tomyśl

3 miejsce – Michalak Igor – Bolewice

 

Klasyfikacja indywidualna gimnazja:

Rocznik 2002- 2003 dziewczynki:

1 miejsce – Pilc Agnieszka – Bolewice

2 miejsce – Werner Wiktoria – Boruja Kościelna

3 miejsce – Śliczner Marcelina – Boruja Kościelna

Rocznik 2002 – 2003 chłopcy:

1 miejsce – Heinrich Jakub – Boruja Kościelna

2 miejsce – Piechota Kornel – Boruja Kościelna

3 miejsce – Macioszek Paweł – Bolewice

Rocznik 2001 dziewczynki:

1 miejsce – Werner Dominika – Boruja Kościelna

2 miejsce – Miler Sandra – Bolewice

3 miejsce – Wietrzyk Julia – Bolewice

Rocznik 2001 chłopcy:

1 miejsce – Szymański Filip – Boruja Kościelna

2 miejsce – Szweda Damian – Boruja Kościelna

3 miejsce – Pilc Damian – Bolewice

 

Szkoły podstawowe – klasyfikacja drużynowa:

1 miejsce – SP Boruja Kościelna

2 miejsce – SP Bolewice

3 miejsce – Opalenica

 

Gimnazja – klasyfikacja drużynowa:

1 miejsce – Gimnazjum Boruja Kościelna

2 miejsce – Gimnazjum Bolewice

  • P1050281
  • P1050282
  • P1050283
  • P1050284
  • P1050285
  • P1050288
  • P1050290
  • P1050294
  • P1050296
  • P1050298
  • P1050299
  • P1050301
  • P1050302
  • P1050303
  • P1050304
  • P1050305
  • P1050306
  • P1050307
  • P1050311
  • P1050312
  • P1050314
  • P1050315
  • P1050316
  • P1050318
  • P1050320
  • P1050323
  • P1050324
  • P1050326
  • P1050327
  • P1050333
  • P1050337
  • P1050339
  • P1050340
  • P1050342
  • P1050345
  • P1050347
  • P1050349
  • P1050353
  • P1050357
  • P1050361
  • P1050365
  • P1050371
  • P1050377
  • P1050380
  • P1050383
  • P1050389
  • P1050391
  • P1050393
  • P1050394
  • P1050396
  • P1050397
  • P1050399
  • P1050401
  • P1050402
  • P1050404
  • P1050406
  • P1050408
  • P1050410
  • P1050412
  • P1050414
  • P1050416
  • P1050418
  • P1050420
  • P1050422
  • P1050424
  • P1050426
  • P1050427
  • P1050430
  • P1050431
  • P1050432
  • P1050433
  • P1050435

Simple Image Gallery Extended