Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Bieg Na Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Nowym Tomyślu

Napisał  Opublikowano w: Sport

W piątek 18 września 2015 roku w Parku Miejskim w Nowym Tomyślu odbył sie Bieg Na Rozpoczęcie Roku Szkolnego. W rywalizacji udział wzięła 20 osobowa reprezentacja naszej szkoły. W klasyfikacji dużynowej zajęliśmy 3 miejsce ustępując miejsca jedynie szkołom miejskim SP Nr2 i SP Nr1 w Nowym Tomyślu, których reprezentacje liczyły około 100 uczniów każda. Indywidualnie njlepiej spośród naszych uczniów zaprezentowali się: Daria Piechota i Mateusz Wolak, zajmując pierwsze miejsca w swoich biegach. Drugie miejsca zajęli Oliwia Szumińska, Kajetan Cichy, Kornel Piechota i Paulina Kańska. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

  • DSC_0048
  • DSC_0049
  • DSC_0050
  • DSC_0051
  • DSC_0052
  • DSC_0053

Simple Image Gallery Extended