Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Bieg Łomniczan

Napisał  Opublikowano w: Sport

W środe 28 maja 2014 roku w Łomnicy odbył się kolejny Bieg Łomniczan. Po kilku latach przerwy, do startu w tym biegu przystąpiła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Borui Kościelnej. Rywalizacja w tym dniu była bardzo trudna z powodu niesprzyjajacych warunków atmosferycznych. Było zimno i wietrzenie, a do tego co pewien czas padał deszcz. Niesprzyjajace warunki pogodowe różnie wpływały na naszych zawodników. Część z nich odniosła sukcesy życiowe, niektórzy wystartowali na swoim poziomie, innym (bardziej wrażliwym na warunki atmosferyczne) poszło nieco gorzej niż zwykle. Pomimo tych trudności nasza reprezentacja spisała sie bardzo dobrze. Zwyciestwa w swoich biegach odnieśli: Mateusz Wolak, Oliwia Szumińska i Jakub Heinrich. Drugie miejsce zajął Kajetan Cichy i Mikołaj Tecław, a miejsce trzecie Daria Piechota. Pozostali nasi zawodnicy, uczestniczacy w Biegu Łomniczan to: Sebastian Lijewski, Marta Ruta, Kornel Piechota, Kinga Cicha, Weronika Kujawska, Wiktoria Wachowiak, Marika Łysakowska i Miłosz Kornosz. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce, ustępując pola bardziej licznym drużynom z Bolewic i Wąsowa.