Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Liga Warcabów i Tenisa Stołowego

Napisał  Opublikowano w: Sport

Dnia 15 marca 2014 roku w Hali OSiR w Lwówku Wielkopolskim odbył się kolejny turniej ligowy. W turnieju warcabowym uczennica naszej szkoły Magdalena Koch zajęła pierwsze miejsce, umacniając się na pierwszym miejscu w klasyfikacji końcowej. Miłosz Kornosz, zajmując miejsce trzecie w turnieju, objął prowadzenie w klasyfikacji końcowej w kategorii chłopców. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Wojtek Nitschke, który zajął drugie miejsce. W turnieju tenisa stołowego dobrze spisują  sę: Zuzanna Kaczmarczyk, Marika Łysakowska i Kinga Cicha. Marika wygrała dzisiejszy turniej, Zuzanna objęła prowadzenie w klasyfikacji końcowej, a Kinga jest w ścisłej czołówce.  Za niespełna miesiąc - 5 kwietnia wielki finał. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.

 

 • IMG_0514
 • IMG_0521
 • IMG_0529
 • IMG_0531
 • IMG_0532
 • IMG_0534
 • IMG_0537
 • IMG_0538
 • IMG_0542
 • IMG_0543
 • IMG_0546

Simple Image Gallery Extended