Hasło *
Pamiętaj mnie

Liga Warcabów i Tenisa Stołowego

Napisał  Opublikowano w: Sport

Dnia 15 marca 2014 roku w Hali OSiR w Lwówku Wielkopolskim odbył się kolejny turniej ligowy. W turnieju warcabowym uczennica naszej szkoły Magdalena Koch zajęła pierwsze miejsce, umacniając się na pierwszym miejscu w klasyfikacji końcowej. Miłosz Kornosz, zajmując miejsce trzecie w turnieju, objął prowadzenie w klasyfikacji końcowej w kategorii chłopców. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Wojtek Nitschke, który zajął drugie miejsce. W turnieju tenisa stołowego dobrze spisują  sę: Zuzanna Kaczmarczyk, Marika Łysakowska i Kinga Cicha. Marika wygrała dzisiejszy turniej, Zuzanna objęła prowadzenie w klasyfikacji końcowej, a Kinga jest w ścisłej czołówce.  Za niespełna miesiąc - 5 kwietnia wielki finał. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.