Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Olęderski Festiwal Biegowy

Napisał  Opublikowano w: Sport

W dniu 21 kwietnia w Borui Kościelnej odbył się Olęderski festiwal Biegowy. Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu był Nowotomyski Klub Biegacza „CHYŻY”, a jednym ze współorganizatorów tego biegu była Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej.Dla nas najważniejsze były zmagania dziewcząt i chłopców w biegach młodzieżowych. W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce, wyprzedzając młodzież z Opalenicy i ze szkoły NR 1 w Nowym Tomyślu. W klasyfikacji indywidualnej reprezentanci naszej szkoły uzyskali wiele miejsc na podium. Pierwsze miejsca zajęli następujący uczniowie: Oliwia Szumińska, Daria Piechota i Kajetan Cichy. Drugie miejsca w swoich kategoriach zdobyli: Miłosz Kornosz, Mateusz Wolak, Paulina Kańska i Hanna Ziarkiewicz. Na trzecich miejscach uplasowali się: Marika Łysakowska, Kornel Piechota, Karolina Karlińska, Martyna Rosolska, Wiktoria Werner, Julia Skuza i Sebastian Lijewski. Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy ich ukończenie i dziękujemy za udział.