Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Opłaty

Opublikowano w: Przedszkole

OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W  ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
Opłata za przedszkole składa się z dwóch części:
– opłaty stałej zależnej od ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu ( zgodnie z odczytem systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu )
– opłaty za żywienie dziecka – 8,30 zł dzienna stawka ( catering)
Płatność za Przedszkole należy regulować do 15-ego każdego miesiąca.
Należność należy wpłacać na indywidualny numer konta dziecka przekazany przez intendentkę szkoły.
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, numer ewidencyjny dziecka, kwotę za usługę, kwotę za wyżywienie oraz za jaki miesiąc wpłata.
Termin płatności oznacza dzień wpływu należności. Prosimy o zachowanie terminów płatności, a szczególnie w miesiącu grudniu z powodu zakończenia roku budżetowego oraz wpłacanie na konto szkoły kwot dokładnie o tej samej wartości jaką otrzymujecie Państwo na kartkach informujących o opłacie za przedszkole od intendentki szkoły. Nadpłaty lub niedopłaty powodują duże trudności w procedurach księgowania. Za zrozumienie bardzo dziękujemy.

UWAGA  ! 

W przedszkolu  obowiązuje elektroniczny system rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. Rodzice dziecka otrzymają dwie nieodpłatne   karty  ( klipsy) za potwierdzeniem odbioru, które na koniec roku  należy zwrócić. Darmowe godziny pobytu dziecka w przedszkolu są od godz. 8:00 - 13:00 .pozostałe godziny są płatne 1 zł. za godzinę .Bezpłatne godziny czytnik zaczyna  rejestrować od godz.7:55 do !3:05. Wcześniejsze przybycie  lub pózniejszy odbiór  dziecka powoduje doliczanie  kolejnej godziny.  Dzieci dojeżdżające autobusem szkolnym będą rejestrowane przez pracownika szkoły. Obiad zamawia przedszkole o godz. 8:30 , do tej godziny należy zgłosić nieobecność dziecka.