UWAGA RODZICE.

Napisała  Opublikowano w: Komunikaty

Dzień 2 i 3 listopada 2017r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W szkole  będą uruchmione zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. Dla prawidłowego i atrakcyjniejszego zorganizowania opieki dla uczniów szkoły prosimy o zgłaszanie dzieci na w/w zajęcia u wychowawców klas. Zgłoszenia należy dokonywać na kartach zgłoszeń, które są do pobrania w zakładce  dokumenty. Karty zgłoszeń prosimy przekazywać wychowawcom do 27.10.2017r. Zajęcia w oddziale przedszkolnym  będą prowadzone bez zmian.  Rodziców  dzieci z oddziału przedszkolnego prosimy również o dokonanie zgłoszeń na kartach, które są do pobrania w zakładce dokumenty. W tych dniach nie zapewniamy dzieciom obiadu ze względu na przerwę w pracy Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu. Dzieci muszą być zaopatrzone w większe śniadanka. Dowóz  i odbiór dzieci we własnym zakresie.

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 październik 2017 17:15
Więcej w tej kategorii: Zapisy na rok szkolny 2015/16 »