Login

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Pamiętaj mnie

BIEG Z MOTYLEM

Napisał  Opublikowano w: Aktualności

W niedzielę 08.04.2018r. w Borui Kościelnej odbył się V Bieg z Motylem – impreza, której organizatorami są: Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp., Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu i Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej.

Tego dnia dopisali zawodnicy, którzy przystąpili do biegu z motylem w liczbie 148 osób, natomiast w biegach młodzieżowych uczestniczyło ogółem 153 dzieci.

Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła również licznie zgromadzoną publiczność.

Zarówno uczestnicy biegu, jak i pozostali goście mogli zjeść ciepły posiłek a także poczęstować się ciastem, kawą lub herbatą.

Klasyfikacja indywidualna Biegu z Motylem:

 

Rocznik 2011 - dziewczynki przedszkole:

 

Miejsce 1. – Anna Proniewicz (Przedszkole w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Hanna Bielawa (Przedszkole Bolka i Lolka w Nowym Tomyślu)

Miejsce 3. – Lena Cichy (Przedszkole w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2011 - chłopcy przedszkole:

 

Miejsce 1. – Michał Bielecki (Przedszkole w Bukowcu)

Miejsce 2. – Cyprian Fleischer (SP w Zbąszyniu)

Miejsce 3. – Antoni Heinrich (Przedszkole w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2010 – dziewczynki:

 

Miejsce 1. – Martyna Piosik (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Paulina Bączyk (SP w Bolewicach)

Miejsce 3. – Natalia Kaczmarek (SP w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2010 – chłopcy:

 

Miejsce 1. – Oskar Lisek (SP nr 3 w Nowym Tomyślu)

Miejsce 2. – Kacper Patrzała (SP w Bolewicach)

Miejsce 3. – Marcel Maćkowiak (SP w Gradowicach)

 

Rocznik 2009 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Julia Gumuła (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Konstancja Proniewicz (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Joanna Huttowska (SP w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2009 – chłopcy:

 

Miejsce 1. – Maciej Nowaczyk (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Olaf Telichowski (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Bartosz Silski (SP nr 1 w Nowym Tomyślu)

 

Rocznik 2008 – dziewczynki:

 

Miejsce 1. – Nadia Weber (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Karolina Huttowska (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Julia Jędrzejczak SP w Bolewicach)

 

 

Rocznik 2008 – chłopcy:

 

Miejsce 1. – Igor Targosz (SP w Opalenicy)

Miejsce 2. – Antoni Jalubowski (SP w Opalenicy)

Miejsce 3. – Bartosz Ceglarek (SP nr 3 w Wolsztynie)

 

Rocznik 2007 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Paulina Paschke (SP w Bolewicach)

Miejsce 2. – Maria Markiewicz (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Klaudia Urbanek (SP w Borui Kościelnej)

 

 

Rocznik 2007– chłopcy:

 

Miejsce 1. – Kacper Janas (SP nr 1 w Grodzisku Wlkp.)

Miejsce 2. – Jakub Borowczak (SP w Opalenicy)

Miejsce 3. – Aleksander Silski (SP w Borui Kościelnej)

 

 

Rocznik 2006 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Daria Piechota (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Marika Weber (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Natalia Patrzała (SP w Bolewicach)

 

 

Rocznik 2006– chłopcy:

 

Miejsce 1. – Kajetan Cichy (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Adrian Piosik (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Karol Sobczak (SP w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2005 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Marta Konopska (SP w Opalenicy)

Miejsce 2. – Joanna Bielawa (SP w Opalenicy)

Miejsce 3. – Oliwia Szumińska (SP w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2005– chłopcy:

Miejsce 1. – Hubert Ginter (SP w Bolewicach)

Miejsce 2. – Franciszek Marcinkowski (SP w Opalenicy)

Miejsce 3. – Hubert Franaszek (SP w Bolewicach)

 

Klasyfikacja indywidualna Biegu z Motylem dla klas 7 SP , 2 gimnazjalnej i 3 gimnazjalnej

 

 

Rocznik 2004 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Marta Ruta (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Karolina Karlińska (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – --------------------------

 

Rocznik 2004 – chłopcy:

 

 

Miejsce 1. – Wiktor Zboralski (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Wiktor Dolecki (SP nr 3 w Nowym Tomyślu)

Miejsce 3. – -------------------------

 

Rocznik 2003 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Weronika Szała (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – Marcelina Śliczner (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 3. – Roksana Matuszewska (SP w Borui Kościelnej)

 

Rocznik 2003 – chłopcy:

 

 

Miejsce 1. – Adam Czekała (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – -----------------------

Miejsce 3. – -----------------------

 

Rocznik 2002 – dziewczynki:

 

 

Miejsce 1. – Wiktoria Werner (SP w Borui Kościelnej)

Miejsce 2. – ------------------------

Miejsce 3. – ------------------------

Rocznik 2002– chłopcy:

 

 

Miejsce 1. – ------------------------

Miejsce 2. – ------------------------

Miejsce 3. – ------------------------

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

Kategoria klas 1-6 (rocznik 2005-2010):

1. miejsce - SP w Borui Kościelnej

2. miejsce - SP w Bolewicach

3. miejsce - SP w Opalenicy

 

Kategoria klas 7 – 3gim (rocznik 2002-2004):

1. miejsce - SP w Borui Kościelnej

 

2. miejsce - SP nr 3 w Nowym Tomyśl

 

  • P1070521
  • P1070524
  • P1070525
  • P1070534
  • P1070538
  • P1070549
  • P1070557
  • P1070559
  • P1070570
  • P1070600
  • P1070606
  • P1070616
  • P1070620
  • P1070622
  • P1070623
  • P1070627
  • P1070630
  • P1070631
  • P1070634
  • P1070635
  • P1070638
  • P1070639
  • P1070640
  • P1070645
  • P1070648
  • P1070649
  • P1070653
  • P1070656
  • P1070660
  • P1070666
  • P1070668
  • P1070670
  • P1070672
  • P1070675
  • P1070680
  • P1070681
  • P1070685
  • P1070688
  • P1070689
  • P1070693
  • P1070699
  • P1070703
  • P1070707
  • P1070711
  • P1070714
  • P1070718
  • P1070722
  • P1070725
  • P1070727

Simple Image Gallery Extended