Tydzień Bezpiecznego Internetu

Napisał  Opublikowano w: Konkursy

Ogłaszam międzyklasowy konkurs na DAMĘ I DŻENTELMENA INTERNETU
Każda klasa wykonuje dwie prace: Damę i Dżentelmena Internetu. Postacie mogą być w dowolnym stylu ubrane (różne epoki) i mieć białą szarfę, na której mają być wypisane odpowiednio cechy damy i dżentelmena internetu.
Stopień trudności wykonania prac jest zróżnicowany i wyjaśniony poniżej.

Klasy 1-3 każda klasa wykonuje na bloku rysunkowym oddzielnie Damę i Dżentelmena Internetu. (osobno dama i dżentelmen - praca plastyczna, wykonana farbami, kredkami, węglem, plasteliną, bibułą, itd.)

Klasy 4 - na papierze odrysować postać ucznia i uczennicy - za pomocą kredek, farb, plasteliny, węgla, bibuły, krepy wykonać Damę Internetu i Dżentelmena Internetu. Postaci nie wycinamy.

Klasy 5 - na papierze odrysować postać ucznia i uczennicy - za pomocą bibuły, krepy, papieru kolorowego, włóczek, tkanin, plastyku, itp. wykonać Damę Internetu i Dżentelmena Internetu. Postaci nie wycinamy.

Klasy 6 - na papierze odrysować postać ucznia i uczennicy - za pomocą kredek, farb, plasteliny, węgla, bibuły, krepy, itd. wykonać Damę Internetu i Dżentelmena Internetu. Obie postacie wycinamy (nie muszą być usztywnione, ale mają się trzymać).

Klasy 7 - na papierze odrysować postać ucznia i uczennicy - za pomocą bibuły, krepy, kolorowego papieru, materiałów włókienniczych, plastiku, itp. wykonać Damę Internetu i Dżentelmena Internetu. Obie postacie wycinamy (nie muszą być usztywnione, ale mają się trzymać).

Klasy Gimnazjum -na papierze odrysować postać ucznia i uczennicy - za pomocą bibuły, krepy, kolorowego papieru, materiałów włókienniczych, plastiku, itp. wykonać Damę Internetu i Dżentelmena Internetu. Obie postacie wycinamy (muszą być usztywnione - mają stać po oparciu o ścianę).

Każda klasa ma dostarczyć wykonaną Damę i Dżentelmena Internetu do dnia 8 lutego 2018r. do godz. 14.00 p. Justynie Janowskiej lub Mirosławie Miarce. Prace dostarczone później nie biorą udziału w konkursie.

NAGRODA:
dla wygranej klasy z klas 1-3 Kosz słodyczy
dla wygranej klasy z klas 4 - 3 gim. Pizza

Wszelkich informacji udziela p. Justyna Janowska

Zachęcamy do udziału i życzymy dobrej zabawy!